Renault Alternator/Dynamo
Dubbele zwaaiarm, met aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, re 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 159,72 |
Dubbele zwaaiarm, li 70
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 70 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm, re 35
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully, li 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully, li 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Dubbele zwaaiarm, 2 PIN, met aansluiting voor toerentalmeter, B+(M8)
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Dynamo-uitvoering | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, 1 PIN, B+(M8), re 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 1 PIN |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, 2 PIN, Met vrijlooppully, B+(M8)
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, 1 PIN, B+(M8), re 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 1 PIN |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, 2 PIN, B+(M8), li 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Dubbele zwaaiarm, met aansluiting voor toerentalmeter, D+(M6), B+(M6)
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | D+(M6), B+(M6), B+(M5), B-(M5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Vierpunts-bevestiging, 2 PIN, B+(M8), li 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Vierpunts-bevestiging, 2 PIN, B+(M8), li 90
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 PIN |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
B+ (M8)
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
W, D+ (M5), B+ (M6)
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Klem | W, D+ (M5), B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
D+ (M5), B+ (M6)
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Klem | D+ (M5), B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
B+ (M8)
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Met vrijlooppully, B+(M8), re 90
| Laadstroom [A] | 155 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
- -25%
Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, B+ (8mm), re 90
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 32 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | B+ (8mm) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Vierpunts-bevestiging, Met meervoudige riemschijf, B+ (8mm), re 90
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 36,5 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | B+ (8mm) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
Met vrijlooppully, re 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Vierpunts-bevestiging, Met meervoudige riemschijf, B+ (8mm), li 90
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 34 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | B+ (8mm) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
Zonder riemschijf, re 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
Met vrijlooppully, li 90
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 135 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -25%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -7%
FG15T056, BSS, Met vrijlooppully, li 90
| Voor fabrikantnummer | FG15T056 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | BSS |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -25%
