×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Piaggio Alternator/Dynamo
Alternator/Dynamo DRI 217105402
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
217105402
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 492,94
€ 492,94
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 217114452
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
217114452
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 579,30
€ 579,30
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 217126402
Voor voertuigen met 12V boordspanning
217126402
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 715,98
€ 715,98
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540078
B+,IG,L, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5540078
| Laadstroom [A] | 50 |
| Voor OE nummer | 2706087602 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 161,72
€ 161,72
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540183
B+,IG,L, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5540183
| Laadstroom [A] | 40 |
| Voor OE nummer | 2706087501000 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 164,66
€ 164,66
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540481
B+,IG,L, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
5540481
| Laadstroom [A] | 45 |
| Voor OE nummer | 2706096001 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 196,09
€ 196,09
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5540490
B+,IG,L, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5540490
| Laadstroom [A] | 40 |
| Voor OE nummer | 1157326 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,IG,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 191,12
€ 191,12
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00344
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, M6 B+
LRB00344
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 324,28
€ 262,67
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00442
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00442
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 603,79
€ 483,03
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator DRI 217131702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L, Tandriemschijf, M8 B+
217131702
| Nettogewicht [kg] | 4,48 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | L |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 427,52
€ 427,52
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Power Truck PTC-3132
Zonder riemschijf
PTC-3132
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 319,75
€ 111,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
