×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mg Alternator/Dynamo
Dynamo / Alternator Walker WAL03453
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL03453
| Nettogewicht [kg] | 6,04 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 332,44
€ 332,44
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL04074
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL04074
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0086 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 307,82
€ 307,82
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Friesen 9090305
Voor voertuigen met 12V boordspanning, B+ /B+ /D+, Zonder riemschijf
9090305
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 43 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+ /B+ /D+ |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 220,22
€ 220,22
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 968
PL22
F 032 110 968
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 234,66
€ 136,10
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 362
PL22, met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 111 362
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 211,42
€ 120,52
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 202
F 032 112 202
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 349,40
€ 157,23
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 112 472
PL215
F 032 112 472
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL215 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,4 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 266,44
€ 170,53
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 864
PL74
F 032 115 864
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL74 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,2 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 293,30
€ 175,98
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
