×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Maserati Alternator/Dynamo
Alternator/Dynamo Valeo 436439
Draairichting met de klok mee, L 20, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
436439
| Gewicht [kg] | 6,23 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 450,54
€ 364,94
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 5181221502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-IG-S
5181221502
| Nettogewicht [kg] | 5,58 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0172 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-IG-S, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 687,85
€ 687,85
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 5181241502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-IG-L
5181241502
| Nettogewicht [kg] | 5,88 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0024 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-IG-L, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 428,70
€ 428,70
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 5181252002
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Lin2, Met vrijlooppully, M8 M+
5181252002
| Nettogewicht [kg] | 7,49 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 M+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 585,02
€ 585,02
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01733
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;L-IG-S
WAL01733
| Nettogewicht [kg] | 5,58 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0172 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| L-IG-S | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 759,93
€ 759,93
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02216
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;S-IG-L
WAL02216
| Nettogewicht [kg] | 5,88 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0024 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| S-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 432,07
€ 432,07
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02530
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Lin2, Met vrijlooppully, M8 M+
WAL02530
| Nettogewicht [kg] | 7,49 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | Lin2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 M+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 568,10
€ 568,10
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 180620
Draairichting met de klok mee, L 20, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
180620
| Gewicht [kg] | 6,04 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) / D+ |
€ 549,11
€ 422,81
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
