×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lexus Alternator/Dynamo
Dynamo / Alternator Ackoja A70-13-51335
Met vrijlooppully, B+ (M6)
A70-13-51335
| Bevestigingshoek [graden] | +10 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 1.540,84
€ 1.540,84
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A70-13-51337
Vierpunts-bevestiging, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
A70-13-51337
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | +10 ° |
€ 614,30
€ 614,30
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 790
PL42
F 032 115 790
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL42 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 323,70
€ 207,16
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 469
PL146
F 032 116 469
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL146 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 508,32
€ 223,66
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX102281R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
STX102281R
| Nettogewicht [kg] | 7,55 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, Pin "30" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
€ 1.306,69
€ 457,34
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
