×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lamborghini Alternator/Dynamo
Alternator/Dynamo Herth+Buss Elparts 32489684
Zonder riemschijf, li/re 60
32489684
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li/re 60 |
€ 615,07
€ 252,18
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V30-13-31400
V30-13-31400
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 402,95
€ 402,95
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100446
2 jaar garantie, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
STX100446
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 512,64
€ 179,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100869
Dubbeleriemschijf, 2 jaar garantie
STX100869
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijven | Dubbeleriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 400,26
€ 164,10
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 436121
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
436121
| Gewicht [kg] | 4,902 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / B+ / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 231,12
€ 189,52
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 211115552
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Zonder riemschijf
211115552
| Nettogewicht [kg] | 4,11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 283,87
€ 283,87
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2115751902
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2
2115751902
| Nettogewicht [kg] | 8,32 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2, Pin "50" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 923,59
€ 923,59
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 967
F 032 115 967
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 455,43
€ 245,93
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS0002
STANDARD LINE
AS0002
| Buitendiameter 1 [mm] | 109,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 89,60 |
€ 99,01
€ 39,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
