×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Infiniti Alternator/Dynamo
Alternator/Dynamo Meat Doria 55351020
A3TG0191, B+,S,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
55351020
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | A3TG0191 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,S,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 220,52
€ 220,52
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA03651
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, LIN 2
LRA03651
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | LIN 2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 669,13
€ 535,30
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA04235
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-L
LRA04235
| Nettogewicht [kg] | 6,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-L, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 856,68
€ 565,41
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A38-13-90078
V-riemschijf
A38-13-90078
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.842,52
€ 1.142,36
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A38-13-90081
Driepunts-bevestiging, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Luchtgekoeld
A38-13-90081
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | B+(M8)/C-L-S |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | -45 ° |
| Lengte [mm] | 81, 39, 13 |
€ 1.279,07
€ 1.279,07
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 031
PL163
F 032 116 031
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 473,12
€ 274,42
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
