×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Usa Alternator/Dynamo
Dynamo / Alternator Walker WAL01917
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;S-SIG-FR
WAL01917
| Nettogewicht [kg] | 6,34 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0312 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| S-SIG-FR | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 419,00
€ 419,00
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02526
Voor voertuigen met 12V boordspanning, S-SIG-FR, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL02526
| Nettogewicht [kg] | 7,48 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | S-SIG-FR |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 672,08
€ 672,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02598
Voor voertuigen met 12V boordspanning
WAL02598
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0060 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 457,40
€ 457,40
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL03419
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;A-S-I
WAL03419
| Nettogewicht [kg] | 5,87 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0060 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| A-S-I | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 643,45
€ 643,45
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Bosch 1 986 A02 037
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
1 986 A02 037
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Stekkeruitvoering-ID | 57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,7 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170,4 |
€ 545,71
€ 452,94
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Vemo V25-13-90499
B+ (M10)
V25-13-90499
| Laadstroom [A] | 175 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M10) |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 867,85
€ 867,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 882,03
€ 493,93
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Vemo V25-13-90525
Met vrijlooppully
V25-13-90525
| Laadstroom [A] | 175 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 950,39
€ 950,39
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 635
PL174
F 032 116 635
| Laadstroom [A] | 240 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL174 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 735,32
€ 433,83
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator AS-PL A3536S
STANDARD LINE, CG25U042, Met vrijlooppully
A3536S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor OE nummer | CG25U042 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 1.023,66
€ 358,28
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS5004
STANDARD LINE
AS5004
| Buitendiameter 1 [mm] | 119,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,40 |
€ 119,98
€ 36,00
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 436352
Draairichting met de klok mee, R 20, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
436352
| Gewicht [kg] | 4,83 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) / D+ |
€ 550,50
€ 495,45
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
