×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ferrari Alternator/Dynamo
Alternator/Dynamo Valeo 436589
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
436589
| Gewicht [kg] | 5,38 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / D+ / W |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 241,65
€ 198,15
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 436591
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
436591
| Gewicht [kg] | 7,17 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W( |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 270,06
€ 221,45
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 436664
Draairichting met de klok mee, R 20, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
436664
| Gewicht [kg] | 4,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 453,29
€ 367,16
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 437486
Draairichting met de klok mee, L/R 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
437486
| Gewicht [kg] | 7,57 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | S / IG / L / W |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 290,88
€ 238,53
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 218102552
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
218102552
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 317,41
€ 317,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 218116702
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
218116702
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 422,51
€ 422,51
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator Mahle Original MGX 301
MGX 301
| Nettogewicht [g] | 994 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,8 |
€ 232,16
€ 81,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5530141
B+,D+, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
5530141
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 46231760 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 138,19
€ 138,19
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00597
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00597
| Nettogewicht [kg] | 4,58 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 255,31
€ 209,35
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00751
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ 6.4mm D+
LRA00751
| Nettogewicht [kg] | 4,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0227 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M6 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 266,20
€ 218,28
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Mahle Original MG 423
Met riemschijf, W, Draairichting met de klok mee
MG 423
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 45,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 85,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 70,0 |
| Gatdiameter [mm] | 12,2 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | W |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4953 |
€ 437,28
€ 275,49
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 110 912
PL22
F 032 110 912
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL22 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 263,20
€ 157,92
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 111 620
F 032 111 620
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 224,81
€ 146,12
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 240,55
€ 158,76
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
