Ds Alternator/Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS-D
| Nettogewicht [kg] | 5,12 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0313 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 6,15 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0339 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Lin2A
| Nettogewicht [kg] | 6,35 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0339 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Lin2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Luchtgekoeld
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0296 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, Pin "30" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN1-2-2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN1-2-2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
M8, CPA0145
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | CPA0145 |
- -35%
PL132
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
PL132
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
PL132
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, A3TX2981, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A3TX2981 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, A002TV2081ZE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A002TV2081ZE |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, L 78, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,48 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 78 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / COM |
- -14%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,43 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | M8 |
- -14%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,19 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | BSS2 - COM |
- -10%
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -67%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +80 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -62%
Stuk, Met vrijlooppully
| Hoeveelheid | Stuk |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -68%
