Daihatsu Alternator/Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, Luchtgekoeld
| Diameter [mm] | 116 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 21 |
- -63%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, Luchtgekoeld
| Totale lengte [mm] | 158 |
| Diameter [mm] | 110 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
- -63%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, Luchtgekoeld
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 9 |
- -60%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3120 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -15%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3710 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -9%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 4500 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -13%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3710 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -11%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3620 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3620 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -26%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 3670 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -9%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 4500 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -9%
Draairichting met de klok mee, L/R, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 3,18 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -37%
| Laadstroom [A] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -18%
| Laadstroom [A] | 55 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -16%
| Laadstroom [A] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -16%
Dubbele zwaaiarm, li 35
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -15%
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -15%
Dubbele zwaaiarm, li 30
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -15%
Dubbele zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -15%
Dubbele zwaaiarm, li 30
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -16%
Dubbele zwaaiarm, met aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -15%
Dubbele zwaaiarm, li 15
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -19%
Dubbele zwaaiarm, Incl. vacuumpomp, li 15
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Aangedreven aggregaten | Incl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -18%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -18%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -18%
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -18%
