Daihatsu Alternator/Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0034 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0030 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Draairichting met de klok mee, PL95, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 158,00 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL15, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 147,00 |
| Laadstroom [A] | 30 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, PL15, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 162,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL15, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 147,00 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 74,7 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 169,00 |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -52%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 143,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 165,50 |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL11, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 143,00 |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL11 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 145,00 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
Draairichting met de klok mee, PL10, Met riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 159,00 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,0 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -63%
Draairichting met de klok mee, L-IG, PL58, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 153,00 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-IG, PL58 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
STANDARD LINE, 100211-1400, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Voor OE nummer | 100211-1400 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -75%
STANDARD LINE, 104210-8200, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 104210-8200 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, 100210-3280, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Voor OE nummer | 100210-3280 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, 121000-0560, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Voor OE nummer | 121000-0560 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 84,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 70,00 |
- -65%
PL15
| Laadstroom [A] | 40 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL15 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 69,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -28%
PL10
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL10 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -31%
PL146
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL146 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -32%
PL58
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL58 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -53%
PL95
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -43%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, R 20, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,83 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 40 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) / D+ |
- -10%
Draairichting met de klok mee, L/R, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 3,605 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -35%
