Audi Alternator/Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0026 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
047903018AX, B+ M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 047903018AX |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+ M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0124325011 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 1580264 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08J6, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08J6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08R8, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08R8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL0701, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL0701 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+ M8
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 0124325279 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08DF, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL08DF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 200 |
| Voor OE nummer | 0125811175 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 0124325190 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 0124525146 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor OE nummer | 0125815044 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -11%
F000BL08X2, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08X2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL06XE, B+ M8
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL06XE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL06XD, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL06XD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03L903023, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03L903023 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
06B903016D
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 06B903016D |
| Spanning (Volt) | 14 |
038903023Q, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 038903023Q |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+ M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 0124325004 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03P903023D, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03P903023D |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 0124525039 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03C903023DX, B+ M8
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 03C903023DX |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
04L903017D, Met vrijlooppully, ARMAN, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 04L903017D |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | ARMAN |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03C903023A, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03C903023A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03L903023M, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 03L903023M |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03L903023K, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03L903023K |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 0124525113 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
B+ M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 038903018 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
