Audi Alternator/Dynamo
STANDARD LINE, TG11C035, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Voor OE nummer | TG11C035 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, SG12B090, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | SG12B090 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Zonder riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Voor OE nummer | 63377462 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A3TJ0781ZE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | A3TJ0781ZE |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder start/stop, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 110 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L 903 021 HX, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 04L 903 021 HX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Klem | B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | 0124515059 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL61, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 5 |
| Klem | DFM, B1+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 176 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
F000BL06XC, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL06XC |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 21,0 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 86,0 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 56,0 |
| Gatdiameter [mm] | 8,2 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal riemen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nettogewicht [g] | 4394 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 28,31 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,74 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
