Volkswagen Watercirculatiepomp
Electrisch, A 204 835 03 64
| Te verplaatsen volume [l/min] | 12 |
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 1 [mm] | 20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 204 835 03 64 |
- -8%
Electrisch, 1K0 965 561 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 B |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1EA965567K
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1EA965567K |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5.5063A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5063A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 5.5063A2
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5063A2 |
5.5064A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5064A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 5.5064A2
| Alternatief artikel | 5.5064 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5064A2 |
5.5065A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5065A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
OE EQUIVALENT, 5.5065A2
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5065A2 |
5.5067A2, Electrisch, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5067A2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, OE EQUIVALENT, 5.5067A2
| Alternatief artikel | 5.5067 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5067A2 |
5.5068A2, Electrisch, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5068A2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, OE EQUIVALENT, 5.5068A2
| Alternatief artikel | 5.5068 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 5.5068A2 |
5.5088A2, Electrisch, GENUINE
| Alternatief artikel | 5.5088A2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 8E0 261 431, OE EQUIVALENT, 5.5088A2
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8E0 261 431 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Voor artikelnummer | 5.5088A2 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, OE EQUIVALENT, 5.5089A2
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Voor artikelnummer | 5.5089A2 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 95510631200 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 441450162 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch, 06H965561
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H965561 |
Electrisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 441450164 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078965561 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 034965561C, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 034965561C |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 3D0965561D
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561D |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 3D0965561A, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
