Opel Watercirculatiepomp
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -12%
Electrisch, 9021337B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9021337B |
- -13%
Electrisch, 9029780A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9029780A |
Electrisch, 8E0 261 431
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8E0 261 431 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93857128, 8200285950 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9814099080 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 13517418 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9827567880 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 600 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, 9021337B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9021337B |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9806790880 |
- -64%
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9807341480 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -66%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 39186215 |
- -55%
Electrisch, WEBASTO, 9021337B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9021337B |
- -65%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9833874480 |
| Aantal [l/h] | 450 |
- -60%
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9834759980 |
| Werkwijze | Electrisch |
- -60%
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, 034965561C, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 034965561C |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, PEU500110
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | PEU500110 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 64116904496 |
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
Electrisch, 03L965561
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 11517629916 |
Electrisch, 03L965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561A |
Electrisch, Met bescherming tegen oververhitting
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bescherming tegen oververhitting |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
