Audi Watercirculatiepomp
Electrisch, 3D0965561A, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
Electrisch, 03L965561
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561 |
Electrisch, 03L965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 03L965561A |
Electrisch, 06H 965 561
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 965 561 |
- -64%
Electrisch, 1K0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
- -67%
- -36%
Electrisch, 3D0 965 561 D
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0 965 561 D |
- -64%
Electrisch, 06D 121 601, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06D 121 601 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -60%
Electrisch, 06H 121 601 N
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06H 121 601 N |
- -59%
Electrisch, 4N0 965 567
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4N0 965 567 |
- -61%
Electrisch, 4KE 965 567 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4KE 965 567 B |
- -51%
Electrisch, 079 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 079 965 561 A |
- -55%
Electrisch, 06C 121 601 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06C 121 601 B |
- -62%
Electrisch, 5Q0 965 561 E, WEBASTO, 9031193B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5Q0 965 561 E |
| Voor fabrikant | WEBASTO |
| Voor artikelnummer | 9031193B, 9025973A |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, voor vlamstart-inrichting |
- -60%
Electrisch, 04L965567B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L965567B |
- -60%
4KE121601, Electrisch
| Voor OE nummer | 4KE121601 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -58%
Electrisch, Met houder, Voor warme klimaatzones
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, voor voertuigen met ottomotor, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met ottomotor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, voor voertuigen met ottomotor, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met ottomotor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Electrisch, V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-16-0004, V99-16-0003, V99-16-0002, V99-16-0001 |
Electrisch, 7N0 965 561
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7N0 965 561 |
