Audi Watercirculatiepomp
Electrisch, 03L 965 561
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 03L 965 561 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 4H0 965 569 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4H0 965 569 A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 8K0 965 567 B
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8K0 965 567 B |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 078 121 601 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 078 121 601 A |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 07C 121 599
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 07C 121 599 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 079 121 601 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 079 121 601 A |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1EA965567L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1EA965567L |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder pakking
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 200 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 200 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 55,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -81%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 L
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 L |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, Ovaal, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 100 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 1K0 965 561 J
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0 965 561 J |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 5N0 965 561 A
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5N0 965 561 A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 9A7 121 601 10, 06H 121 601 P
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9A7 121 601 10, 06H 121 601 P |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Permeatie, Electrisch
| Bestand tegen | Permeatie |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -16%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -24%
Electrisch, 06C 121 601 C
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 06C 121 601 C |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
