Volkswagen Interkoeler
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Indirecte tussenkoeler, Met sensor
| Verpakkingslengte [cm] | 44,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Nettogewicht [g] | 1720 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Laadtype | Indirecte tussenkoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Uitlaatdiameter [mm] | 66 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 58 |
| Netlengte [mm] | 189 |
| Netbreedte [mm] | 112 |
| Netdiepte [mm] | 96 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -34%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 89,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 60,00 |
| Nettogewicht [g] | 3300 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -21%
Aluminium, Koelribben gesoldeerd, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 93,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,8 |
| Nettogewicht [g] | 1193 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,80 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 649 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netbreedte [mm] | 102 |
| Fabrikant | MAHLE |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
| Verwarming / Koeling | Lagere temperatuurkoeler |
- -19%
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling, Met sensor |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld, Incl schroefset
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met sensor |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -36%
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld, Incl schroefset
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling, Met sensor |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -49%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 714 |
| Netbreedte [mm] | 258 |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 697 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
- -65%
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld, Incl schroefset
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling, Met sensor |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -46%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Watergekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 135 |
| Netbreedte [mm] | 74 |
| Netdiepte [mm] | 83 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -32%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Indirecte tussenkoeler, 04L 145 749 M
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Laadtype | Indirecte tussenkoeler |
| Voor OE nummer | 04L 145 749 M |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Uitlaatdiameter [mm] | 65 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 65 |
| Netlengte [mm] | 153 |
| Netbreedte [mm] | 137 |
| Netdiepte [mm] | 67 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -44%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2977 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 255 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
906 501 0101, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 4104 |
| Voor OE nummer | 906 501 0101 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
720 x 255 x 35 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-005
| Afmeetingen radiateur | 720 x 255 x 35 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-005 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 255 |
| Netdiepte [mm] | 35 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
640 x 202 x 64 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-007
| Afmeetingen radiateur | 640 x 202 x 64 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-007 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 202 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
642 x 205 x 64 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 60-535-013
| Afmeetingen radiateur | 642 x 205 x 64 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 60-535-013 |
| Netlengte [mm] | 642 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netbreedte [mm] | 98 |
BSG 90-535-001
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 90-535-001 |
| Netlengte [mm] | 718 |
| Netbreedte [mm] | 254 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
BSG 90-535-002
| Componentennummer | BSG 90-535-002 |
| Netlengte [mm] | 240 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
BSG 90-535-003
| Componentennummer | BSG 90-535-003 |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 207 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
BSG 90-535-004
| Componentennummer | BSG 90-535-004 |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 207 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
BSG 90-535-005
| Componentennummer | BSG 90-535-005 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
BSG 90-535-006
| Componentennummer | BSG 90-535-006 |
| Netlengte [mm] | 189 |
| Netbreedte [mm] | 183 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
BSG 90-535-007
| Componentennummer | BSG 90-535-007 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Met sensor, BSG 90-535-008
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Componentennummer | BSG 90-535-008 |
| Netlengte [mm] | 176 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
906 501 03 01, BSG 90-535-009
| Voor OE nummer | 906 501 03 01 |
| Componentennummer | BSG 90-535-009 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
BSG 90-535-010
| Componentennummer | BSG 90-535-010 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Met sensor, BSG 90-535-011
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Componentennummer | BSG 90-535-011 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
BSG 90-535-015, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 90-535-015 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
BSG 90-535-016, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 90-535-016 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 194 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
BSG 90-535-017, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 90-535-017 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
