Skoda Interkoeler
Watergekoeld, EL
| Type koeling | Watergekoeld |
| Productienummer | EL |
| Netlengte [mm] | 307 |
| Netbreedte [mm] | 55 |
| Netdiepte [mm] | 106 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 410 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling, Aluminium
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 66 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 66 |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 419 |
| Netdiepte [mm] | 33 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 55 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 55 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60,0 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 400 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 96,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,00 |
| Nettogewicht [g] | 1359 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd
| Verpakkingslengte [cm] | 87,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 50,50 |
| Nettogewicht [g] | 2434 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netbreedte [mm] | 395 |
- -22%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 56 |
| Netlengte [mm] | 647 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 627 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 648 |
| Netbreedte [mm] | 96 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22,3 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 418 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, haaks, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, haaks, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Netlengte [mm] | 120 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld, Zonder sensor, sensor hole Q-12mm
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Versie | Sensor hole Q-12mm |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Zonder sensor
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 207 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 202 |
| Netbreedte [mm] | 120 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 307 |
| Netbreedte [mm] | 55 |
| Netdiepte [mm] | 106 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld, Zonder sensor
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Netlengte [mm] | 176 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 191 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 203 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
189-183-64, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Afmeetingen radiateur | 189-183-64 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 184 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
185-190-65, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 185-190-65 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
183 X 190 X 85 mm, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 183 X 190 X 85 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
230 X 207 X 62 mm, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling
| Afmeetingen radiateur | 230 X 207 X 62 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 205 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
