Seat Interkoeler
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Met sensor, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 402 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 55 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 55 |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 401 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 69 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 69 |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 413 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 189 |
| Netbreedte [mm] | 183 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -67%
Aluminium
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -67%
Aluminium, Zonder sensor, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Samenstelling wijkt af van OE | |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 419 |
| Netdiepte [mm] | 33 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -66%
Aluminium, GFK (met glasvezel versterkte kunststof)
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 410 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -72%
307x104x55, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 307x104x55 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 307 |
| Netbreedte [mm] | 104 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
- -41%
618x403x32, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 618x403x32 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 618 |
| Netbreedte [mm] | 403 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -41%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, haaks
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, Zonder pakking |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Netlengte [mm] | 189 |
| Netbreedte [mm] | 112 |
| Netdiepte [mm] | 90 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -28%
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling, Met sensor |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -65%
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -72%
Koelribben gesoldeerd
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netbreedte [mm] | 98 |
BSG 90-535-006
| Componentennummer | BSG 90-535-006 |
| Netlengte [mm] | 189 |
| Netbreedte [mm] | 183 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
BSG 90-535-007
| Componentennummer | BSG 90-535-007 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Met sensor, BSG 90-535-008
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Componentennummer | BSG 90-535-008 |
| Netlengte [mm] | 176 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
BSG 90-535-010
| Componentennummer | BSG 90-535-010 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Met sensor, BSG 90-535-011
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Componentennummer | BSG 90-535-011 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
BSG 90-535-015, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 90-535-015 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
BSG 90-535-017, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 90-535-017 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 407 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
623 x 403 x 32 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, 1K0145803BM
| Afmeetingen radiateur | 623 x 403 x 32 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 1K0145803BM |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
202 x 190 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 202 x 190 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
220 x 218 x 65 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Afmeetingen radiateur | 220 x 218 x 65 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 215 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -16%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, haaks, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, haaks, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 161 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -18%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 161 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -18%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 202 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -16%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, haaks, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, haaks, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -16%
