Seat Interkoeler
185-190-65, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 185-190-65 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
295 X 85 X 85 mm, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 295 X 85 X 85 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 295 |
| Netbreedte [mm] | 85 |
| Netdiepte [mm] | 83 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 367 |
| Netdiepte [mm] | 56 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
183 X 190 X 85 mm, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 183 X 190 X 85 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 406 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
183 X 189 X 64 mm, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 183 X 189 X 64 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
185-190-85, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Afmeetingen radiateur | 185-190-85 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
617-404-32, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 617-404-32 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 399 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
620-415-30, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling
| Afmeetingen radiateur | 620-415-30 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
625-410-30, Aluminium, voor voertuigen met/zonder airco
| Afmeetingen radiateur | 625-410-30 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 404 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld, Zonder sensor
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Netlengte [mm] | 138 |
| Netbreedte [mm] | 439 |
| Netdiepte [mm] | 240 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Netlengte [mm] | 120 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6K0145805, Luchtgekoeld
| Voor OE nummer | 6K0145805 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 295 |
| Netbreedte [mm] | 94 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld, Zonder sensor, sensor hole Q-12mm
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Versie | Sensor hole Q-12mm |
| Netlengte [mm] | 187 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Watergekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 307 |
| Netbreedte [mm] | 105 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Watergekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Gewicht [kg] | 4,68 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 700454 |
| Netlengte [mm] | 200 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 82 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 418 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, recht, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, recht, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Netlengte [mm] | 633 |
| Netbreedte [mm] | 412 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 202 |
| Netbreedte [mm] | 120 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 96 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -30%
640-82-64, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 640-82-64 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 640 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 502 |
| Netbreedte [mm] | 67 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) WATERGEKOELD 1.2 TFSi 60x201x115
| Hoogte [mm] | 138 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 229 |
| Netlengte [mm] | 60 |
| Netbreedte [mm] | 201 |
| Netdiepte [mm] | 115 |
- -70%
TURBOKOELER (Interkoeler) 1.8 TFSi / 2.0 TFSi 620x415x30
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 60 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 60 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -70%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 13,95 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 687 |
| Netdiepte [mm] | 43 |
- -8%
Aluminium
| Gewicht [kg] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 790 |
| Netbreedte [mm] | 568 |
| Netdiepte [mm] | 68 |
- -21%
Aluminium, Luchtgekoeld, Met sensor
| Gewicht [kg] | 2,54 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Aluminium, Luchtgekoeld
| Gewicht [kg] | 1,27 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Uitlaatdiameter [mm] | 51 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38 |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
Links, Aluminium, Luchtgekoeld
| Gewicht [kg] | 2,15 |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 174 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
