Renault Interkoeler
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 257 |
| Netbreedte [mm] | 216 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 187 |
| Netbreedte [mm] | 586 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 304 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 654 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Watergekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 256 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Bovenste deel, Bovenaan
| Aantal onderdelen (-delig) | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Sectie | Bovenste deel |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Uitlaatgasturbo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
282 x 217 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 282 x 217 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
282 x 217 x 62 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 282 x 217 x 62 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 343 |
| Netdiepte [mm] | 38 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 210 |
| Netbreedte [mm] | 202 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 376 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
183 X 204 X 85 mm, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 183 X 204 X 85 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving, voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 183 |
| Netbreedte [mm] | 189 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, voor voertuigen met versnellingsbak
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 678 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, voor voertuigen met versnellingsbak
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 176 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
255-226-62, Aluminium, Handgeschakeld, voor voertuigen met versnellingsbak
| Afmeetingen radiateur | 255-226-62 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 257 |
| Netbreedte [mm] | 224 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
590-120-39, Aluminium, voor voertuigen met versnellingsbak
| Afmeetingen radiateur | 590-120-39 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 116 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
385-144-64, Aluminium, voor voertuigen met versnellingsbak
| Afmeetingen radiateur | 385-144-64 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 385 |
| Netbreedte [mm] | 144 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, voor voertuigen met versnellingsbak
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 532 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 41 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
540 X 176 X 40 mm, Aluminium, Handgeschakeld, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 540 X 176 X 40 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
680-303-29, Aluminium, Manuale / Automatische versnelling, 82 00 087 761
| Afmeetingen radiateur | 680-303-29 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 82 00 087 761, 82 00 008 761 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 304 |
| Netdiepte [mm] | 24 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
