Opel Interkoeler
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 49 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 51 |
| Netlengte [mm] | 217 |
| Netbreedte [mm] | 249 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 155 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -69%
300x157x80 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 300x157x80 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -15%
- -57%
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 124 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
220x126x62 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 220x126x62 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 126 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -2%
220x125x62 mm
| Afmeetingen radiateur | 220x125x62 mm |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
220x127x66 mm
| Afmeetingen radiateur | 220x127x66 mm |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 66 |
275x127x46 mm, Handgeschakeld
| Afmeetingen radiateur | 275x127x46 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netlengte [mm] | 275 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 46 |
646x397x30, Automatische versnellingsbak
| Afmeetingen radiateur | 646x397x30 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Netlengte [mm] | 646 |
| Netbreedte [mm] | 397 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
665x358x30
| Afmeetingen radiateur | 665x358x30 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
735x112x80, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 735x112x80 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 735 |
| Netbreedte [mm] | 112 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -40%
740x175x40 mm, Kunststof, Aluminium, BSG 75-535-002
| Afmeetingen radiateur | 740x175x40 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Componentennummer | BSG 75-535-002 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
538X175X40 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 75-535-009
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 52 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 52 |
| Afmeetingen radiateur | 538X175X40 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 75-535-009 |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
730x173,1x50 mm, Handgeschakeld, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 730x173,1x50 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Componentennummer | BSG 75-535-011 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 173 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 321 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -59%
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 397 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -70%
Aluminium, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 280 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -60%
575x125x50 mm, Kunststof, Aluminium, BSG 25-535-004
| Afmeetingen radiateur | 575x125x50 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Componentennummer | BSG 25-535-004 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
575x125x50 mm, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 575x125x50 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
BSG 65-535-001
| Componentennummer | BSG 65-535-001 |
| Netlengte [mm] | 275 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
665 x 365 x 32 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 65-535-002
| Afmeetingen radiateur | 665 x 365 x 32 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 65-535-002 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 365 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
450 x 100 x 50 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 65-535-003
| Afmeetingen radiateur | 450 x 100 x 50 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 65-535-003 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
