Nissan Interkoeler
Watergekoeld
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 120 |
| Netbreedte [mm] | 180 |
| Netdiepte [mm] | 7 |
- -70%
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
- -70%
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Koelribben gesoldeerd, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 281 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -28%
| Netlengte [mm] | 99 |
| Netbreedte [mm] | 167 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
- -30%
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 281 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -26%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 257 |
| Netbreedte [mm] | 183 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Met sensor, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Uitlaatdiameter [mm] | 54 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 54 |
| Netlengte [mm] | 445 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 655 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 46 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 51 |
| Netlengte [mm] | 281 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 89 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 45,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 40,5 |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 160 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 223 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Metaal, Stuk, Pijpaansluiting naar turbolader
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [g] | 140 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Turboladerleiding | Pijpaansluiting naar turbolader |
- -60%
- -57%
| Netlengte [mm] | 256 |
| Netbreedte [mm] | 183 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -36%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, haaks
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Netlengte [mm] | 99 |
| Netbreedte [mm] | 169 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
740x175x40 mm, Kunststof, Aluminium, BSG 75-535-002
| Afmeetingen radiateur | 740x175x40 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Componentennummer | BSG 75-535-002 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
538X175X40 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 75-535-009
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 52 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 52 |
| Afmeetingen radiateur | 538X175X40 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 75-535-009 |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
730x173,1x50 mm, Handgeschakeld, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 730x173,1x50 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Componentennummer | BSG 75-535-011 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 61 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 61 |
| Netlengte [mm] | 730 |
| Netbreedte [mm] | 173 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
540 x 175 x 40 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 65-535-013
| Afmeetingen radiateur | 540 x 175 x 40 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 65-535-013 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
680 x 175 x 40 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 65-535-020
| Afmeetingen radiateur | 680 x 175 x 40 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 65-535-020 |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2758 |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 175 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
5 0408 4140, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2988 |
| Voor OE nummer | 5 0408 4140 |
| Netlengte [mm] | 475 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 63 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 445 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -34%
Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 443 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 305 |
| Netbreedte [mm] | 273 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -23%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, haaks, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, haaks, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 305 |
| Netbreedte [mm] | 293 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -19%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 304 |
| Netbreedte [mm] | 288 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -19%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Luchtgekoeld, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 282 |
| Netbreedte [mm] | 217 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -16%
