Fiat Interkoeler
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Verpakkingslengte [cm] | 74,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,40 |
| Nettogewicht [g] | 2780 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,70 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -22%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 59 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 59 |
| Netlengte [mm] | 735 |
| Netbreedte [mm] | 105 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 744 |
| Netbreedte [mm] | 128 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 741 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 49 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 51 |
| Netlengte [mm] | 217 |
| Netbreedte [mm] | 249 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 155 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 45 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 45 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 735 |
| Netbreedte [mm] | 112 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | >>> Easy2Fit <<< |
- -65%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 46 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 40 |
| Netlengte [mm] | 291 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -65%
-, 450x99x52, Aluminium
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1800 |
| Afmeetingen radiateur | 450x99x52 |
| Voor OE nummer | 51837369 |
| Materiaal | Aluminium |
| Frame materiaal | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
- -12%
BSG 70-535-002
| Componentennummer | BSG 70-535-002 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 19 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 134 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
735x112x80, Koelribben gesoldeerd
| Afmeetingen radiateur | 735x112x80 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 735 |
| Netbreedte [mm] | 112 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -40%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2448 |
| Netlengte [mm] | 295 |
| Netbreedte [mm] | 202 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
13 4076 3080, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2289 |
| Voor OE nummer | 13 4076 3080 |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Aluminium, Luchtgekoeld, BSG 25-535-002
| Gewicht [kg] | 2 |
| Hoogte [mm] | 500 |
| Koelnetlengte [mm] | 70 |
| Koelnetdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Componentennummer | BSG 25-535-002 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
450X97,6X50 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Handgeschakeld
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 36 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 36 |
| Afmeetingen radiateur | 450X97,6X50 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Componentennummer | BSG 25-535-003 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
575x125x50 mm, Kunststof, Aluminium, BSG 25-535-004
| Afmeetingen radiateur | 575x125x50 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Componentennummer | BSG 25-535-004 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 125 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
580x132x50 mm, Kunststof, Aluminium, BSG 25-535-005
| Afmeetingen radiateur | 580x132x50 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Componentennummer | BSG 25-535-005 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 132 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
745x132x65 mm, Handgeschakeld, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 745x132x65 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Componentennummer | BSG 25-535-006 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 745 |
| Netbreedte [mm] | 132 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
540x82x64 mm, Kunststof, Aluminium, BSG 25-535-007
| Afmeetingen radiateur | 540x82x64 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Componentennummer | BSG 25-535-007 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 46 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 46 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 82 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
Aluminium, Luchtgekoeld, BSG 25-535-008
| Gewicht [kg] | 2 |
| Hoogte [mm] | 450 |
| Koelnetlengte [mm] | 100 |
| Koelnetdiepte [mm] | 53 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Componentennummer | BSG 25-535-008 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 36 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
450x101x50 mm, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 450x101x50 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 36 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 101 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
Aluminium
| Gewicht [g] | 3880 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
502x85x65 mm, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 502x85x65 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Diameter 2 [mm] | 37 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
745x132x65 mm, Handgeschakeld, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 745x132x65 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Uitlaatdiameter [mm] | 60 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60 |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
Aluminium, Kunststof
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 116 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Diepte [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
575x125x50 mm, Kunststof, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 575x125x50 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 50 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
