BMW Interkoeler
BSG 15-535-001
| Componentennummer | BSG 15-535-001 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
495 x 148 x 80 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 15-535-002
| Afmeetingen radiateur | 495 x 148 x 80 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 15-535-002 |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
BSG 15-535-004
| Componentennummer | BSG 15-535-004 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
BSG 15-535-005
| Componentennummer | BSG 15-535-005 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
BSG 15-535-006
| Componentennummer | BSG 15-535-006 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
BSG 15-535-007, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 15-535-007 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 107 |
BSG 15-535-008
| Componentennummer | BSG 15-535-008 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
BSG 15-535-009
| Componentennummer | BSG 15-535-009 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 106 |
BSG 15-535-012
| Componentennummer | BSG 15-535-012 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 106 |
BSG 15-535-014
| Componentennummer | BSG 15-535-014 |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 100 |
495 x 135 x 100 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, BSG 15-535-016
| Afmeetingen radiateur | 495 x 135 x 100 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 15-535-016 |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 135 |
| Netdiepte [mm] | 100 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
BSG 15-535-017, produced by BEHR
| Voor OE nummer | 7787446 |
| Componentennummer | BSG 15-535-017 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 543 |
| Netbreedte [mm] | 105 |
| Netdiepte [mm] | 97 |
BSG 15-535-018, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 15-535-018 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 543 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 105 |
BSG 15-535-021, produced by BEHR
| Componentennummer | BSG 15-535-021 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 155 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
BSG 15-535-022
| Componentennummer | BSG 15-535-022 |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 106 |
Aluminium
| Gewicht [kg] | 4 |
| Koelnetlengte [mm] | 133 |
| Hoogte [mm] | 495 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 10 |
585 x 98 x 95 mm, Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Afmeetingen radiateur | 585 x 98 x 95 mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 98 |
| Netdiepte [mm] | 95 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 73,00 |
| Nettogewicht [g] | 2355 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -2%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 74,5 |
| Nettogewicht [g] | 3514 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 76,2 |
| Nettogewicht [g] | 4641 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 35,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,30 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 107 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -7%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Verpakkingslengte [cm] | 81,0 |
| Nettogewicht [g] | 2724 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 7795823 |
| Netlengte [mm] | 543 |
| Netbreedte [mm] | 105 |
| Netdiepte [mm] | 97 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | MAHLE |
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Verpakkingslengte [cm] | 79,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 37,00 |
| Nettogewicht [g] | 2456 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 17517795823 |
| Netlengte [mm] | 543 |
| Netbreedte [mm] | 100 |
| Netdiepte [mm] | 105 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -9%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Indirecte tussenkoeler
| Nettogewicht [g] | 952 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,90 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Laadtype | Indirecte tussenkoeler |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 130 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 67 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | MAHLE |
- -18%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Indirecte tussenkoeler
| Nettogewicht [g] | 961 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,90 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Laadtype | Indirecte tussenkoeler |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 130 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 67 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | MAHLE |
- -15%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Indirecte tussenkoeler, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 38,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,40 |
| Nettogewicht [g] | 2021 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,20 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Laadtype | Indirecte tussenkoeler |
| Netlengte [mm] | 154 |
| Netbreedte [mm] | 126 |
| Netdiepte [mm] | 134 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -9%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 81,1 |
| Nettogewicht [g] | 3330 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,10 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -13%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 79,0 |
| Nettogewicht [g] | 2379 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -10%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 71,7 |
| Nettogewicht [g] | 2565 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 76 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Fabrikant | MAHLE |
- -9%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Verpakkingslengte [cm] | 78,0 |
| Nettogewicht [g] | 2666 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 130 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
- -4%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Nettogewicht [g] | 3255 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 495 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 100 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -21%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 80,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,50 |
| Nettogewicht [g] | 1510 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 515 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 40 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Fabrikant | MAHLE |
- -9%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Nettogewicht [g] | 3101 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 25,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 508 |
| Netbreedte [mm] | 127 |
| Netdiepte [mm] | 106 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
- -37%
