Volkswagen Knipperlicht
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Krimpverbinding, voor haakse bevestiging, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomverbruik [W] | 18, 15 |
| Type stekker | Krimpverbinding |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Geel (amber) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Aantal | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
- -34%
Rechts voor, Links voor, P21W, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diepte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Monteerwijze | Opbouw |
Links voor, H21W, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Artikelnummer paar | 2BA 010 118-021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, H21W, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Artikelnummer paar | 2BA 010 118-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,916 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047721 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,916 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047720 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,92 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047723 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,58 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047722 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047739 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Zonder gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047738 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Met daglicht, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047743 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Met daglicht, Zonder gloeilampen
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 047742 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 086655 |
Rechts voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Links voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Links voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Rechts voor, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -46%
Rechts voor, wit, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -24%
Links voor, wit, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -19%
