Toyota Knipperlicht
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Licht |
- -70%
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Oranje, Wy5W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
BAU15s, Rechts voor, PY21W, Oranje
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Gloeilampkleur | Oranje |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
Aan beide zijden, Transparent, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
ORIGINAL, OEM, Buitenspiegel links, ECE-getest
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3148102 |
- -14%
ORIGINAL, OEM, Buitenspiegel rechts, ECE-getest
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3148101 |
- -60%
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 712754058910 |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 712754058909 |
O.E. (Original), Rechts voor, Zonder gloeilampen
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 712754059324 |
O.E. (Original), Links voor, Zonder gloeilampen
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 712754059323 |
Rechts voor, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Links voor, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts voor, P21W, W5W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | P21W, W5W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts voor, wit, geel, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit, geel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3101036 |
- -33%
Buitenspiegel links, wit, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202954 |
- -74%
Buitenspiegel, Rechts voor, Rookgrijs, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Modeljaar vanaf | 2010 |
| Modeljaar tot | 2012 |
| Artikelnummer paar | 051-34-861S |
- -55%
Buitenspiegel, Rechts voor, Wy5W, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 051-74-861S |
- -48%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 051-75-861S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 051-75-861S |
- -52%
Wit, Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
- -45%
Wit, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -45%
Transparent, W5W, Met gloeilamp-afdekkap
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilamp-afdekkap |
- -53%
W5W, Transparant
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | W5W |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
- -49%
Transparent, W5W, Transparant, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -50%
Transparent, Met gloeilamp-afdekkap, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilamp-afdekkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -45%
Grijs, W5W, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Grijs |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Aan beide zijden, geel, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
