Seat Knipperlicht
Rechts voor, Gloeilampfitting, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Gloeilampfitting, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroefverbinding |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 445-1502L-UE |
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 445-1505L-UE |
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080194 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080193 |
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080206 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080205 |
Rookgrijs, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Zwart |
Transparent, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Chroom |
Geel, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Transparent, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
Buitenspiegel links, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -28%
Buitenspiegel links, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -13%
Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -26%
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,60 |
| Lengte [cm] | 7,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts, voor voertuigen met spoorassistent
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts, voor voertuigen met spoorassistent
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts, met instapverlichting
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
Buitenspiegel rechts, LED, met instapverlichting
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Buiten / binnenspiegel | Met instapverlichting |
- -70%
Buitenspiegel, Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 72183 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Geel, Buitenspiegel rechts, Met lamphouder, Met LED
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 72182 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7829342 |
- -34%
