Renault Knipperlicht
Stofvanger, Links voor, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1608R-UE-Y |
- -55%
Rechts voor, wit, PY21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 551-1608L-UE-C |
Stofvanger, Rechts voor, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1608L-UE-Y |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 551-1609R-UE |
- -59%
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1609R-UE-S |
- -60%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 551-1609L-UE |
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 551-1609L-UE-S |
- -60%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -31%
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -63%
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080182 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080181 |
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080184 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080183 |
Transparent, Buitenspiegel links, 261659450R, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Voor OE nummer | 261659450R |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080186 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, 261604623R, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Voor OE nummer | 261604623R |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080185 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080230 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080229 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Oranje, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Links voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080334 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Wit, Montage aan zijkant, Rechts voor, Wy5W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080333 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buitenspiegel rechts, LED, voor voertuigen zonder dodehoekassistent, Met kap
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder dodehoekassistent |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Artikelnummer paar | 4407917 |
| Sectie | Onderste deel |
| Korte uitvoering | |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
- -70%
Buitenspiegel rechts, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 4423915 |
| Voor facelift |
- -70%
T. PR, Certified Quality, rechts, Links
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | T. PR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. HE, Certified Quality, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 24,55 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. HE, Certified Quality, rechts, Wy5W
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 24,55 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 18,80 |
| Breedte [cm] | 26,70 |
| Lengte [cm] | 35,20 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 18,80 |
| Breedte [cm] | 26,70 |
| Lengte [cm] | 35,20 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
