Peugeot Knipperlicht
Transparent, Rechts voor, Buitenspiegel, BSG 70-916-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Buitenspiegel |
| Componentennummer | BSG 70-916-002 |
Links voor, Oranje, PY21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | PY21W |
| Productiedatum vanaf | 02.1983 |
| Productiedatum tot | 09.1998 |
- -59%
Rechts voor, Oranje, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | PY21W |
| Productiedatum vanaf | 02.1983 |
| Productiedatum tot | 09.1998 |
- -59%
Links, Buitenspiegel, donkergrijs
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Donkergrijs |
- -38%
Rechts voor, Links voor, Gloeilampfitting, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Gloeilampfitting, Wy5W |
- -60%
- -54%
- -54%
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 10,30 |
| Breedte [cm] | 9,39 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 27,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 9,39 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 22,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 23,1 |
| Breedte [cm] | 8,4 |
| Lengte [cm] | 8,4 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 23,1 |
| Breedte [cm] | 8,4 |
| Lengte [cm] | 8,4 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,6 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 24,40 |
| Breedte [cm] | 8,40 |
| Lengte [cm] | 13,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 24,40 |
| Breedte [cm] | 8,40 |
| Lengte [cm] | 13,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, Links, W5W
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Certified Quality, Links, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
