Peugeot Knipperlicht
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2007341 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2067324 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2067323 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6805341 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6813342 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6813341 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6819342 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, Transparant, Wy5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparant |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 4068915 |
- -70%
Inbouw aan zijkant, geel, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
VOORPINKLICHT L. +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4009906 |
- -70%
Certified Quality, Links, Oranje, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2BA 013 163-011 |
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 1,37 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
- -11%
Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 082085 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 082084 |
Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 084390 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 084389 |
Links, Met gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 084609 |
Rechts, Met gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 084608 |
Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 085171 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 085170 |
Stofvanger, Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 086384 |
Links, PY21W, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 087316 |
Rechts, PY21W, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 087315 |
A1, inbouw aan zijkant, geel, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
WP, Buitenspiegel, Links, wit
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
WP, Buitenspiegel, rechts, wit
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, PY21W, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 82700316 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -59%
