Opel Knipperlicht
Links voor, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Transparent, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1503L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 442-1510L-UE-Y |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Artikelnummer paar | 442-1511R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, geel, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 037-32-848 |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
Links voor, Transparent, W5W, zwart
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, donker
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 442-1416L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 442-1501L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3102424 |
| Versie | TIPO G |
- -31%
Aan beide zijden, W5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-810-001 |
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Fabrikant | Olsa |
- -18%
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
- -34%
ZIJLICHT LINKS -12
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 3745918 |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799915 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Links voor, geel, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Voor, inbouw aan zijkant, zwart, LED
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6401301 |
- -34%
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
- -34%
Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 086658 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 086657 |
Links, PY21W, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 088134 |
Rechts, PY21W, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 088133 |
