Opel Knipperlicht
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R.,
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Voor lamptype: W16W Wit (Met Oranje Kap)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 0983916 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Transparent, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 4034915 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Wit
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Rechts voor, Links voor |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS Voor lamptype: WY5W/WY16W Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | WY16W, Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1651915 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 16W: Type lamp:Â W16W Kleur lens : Wit / Oranje
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799917 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS Voor lamptype: W16W Wit (Met Oranje Kap)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 0983915 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent, wit |
| Artikelnummer paar | 3749915 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT LINKS -11
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 3745916 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT RECHTS -11
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 3745915 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Artikelnummer paar | 4034916 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Wit
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Grijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -42%
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS Voor lamptype: WY5W/WY16W Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | WY16W, Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1651916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Productiedatum vanaf | 10.1995 |
| Productiedatum tot | 06.2017 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT LINKS Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Transparent, wit |
| Artikelnummer paar | 3749916 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Oranje
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Frame kleur | Zwart |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, W5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Wy5W, Zonder gloeilamp, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2067322 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2067321 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 6420311 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6809341 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Oranje
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, donker
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. -9/94 WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3734908 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. -9/94 WIT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3734907 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., GEFUMEERD
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Donker |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
