Nissan Knipperlicht
Certified Quality, rechts, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 6,50 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, chroom, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Certified Quality, rechts, chroom, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 26,4 |
| Breedte [cm] | 9,1 |
| Lengte [cm] | 12,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal contacten | 2 |
Avec Porte Lampe, Certified Quality, rechts, Links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 21,82 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Avec Porte Lampe, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, chroom
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,49 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. DA, Certified Quality, Links, P21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | T. DA, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. DA, Certified Quality, rechts, P21W
| Hoogte [cm] | 10,91 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 30,00 |
| Kwaliteit | T. DA, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 9,70 |
| Lengte [cm] | 53,03 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,2 |
| Breedte [cm] | 5,3 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 17,2 |
| Breedte [cm] | 5,3 |
| Lengte [cm] | 5,3 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Inbouw aan zijkant, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1991 |
- -70%
Depo / TYC, rechts, wit
| Kwaliteit | Depo / TYC |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
Links voor, wit, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, wit, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -54%
Links, donker
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -56%
Links voor, Met gloeilamp, geel, 215-1416R-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1416R-A |
- -17%
Rechts voor, geel, Met gloeilamp, 215-1416L-A
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 215-1416L-A |
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Voor modeljaar | 1990 |
Aan beide zijden, geel, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -7%
CELL RIM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Versie | CELL RIM |
- -45%
