Nissan Knipperlicht
Links voor, chroom, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -29%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -31%
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -30%
Links, Transparent, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, geel, 215-1652R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 215-1652R |
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -29%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, donker
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Vorm | Ovaal |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799916 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Aan beide zijden, W5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 75-810-001 |
VOORPINKLICHT L. 01/98+
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 3318906 |
- -70%
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS 5W: Type lamp: WY5W Kleur lens : Wit / Wit
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit-transparant |
| Artikelnummer paar | 3799915 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
- -70%
Links, Met gloeilampen
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043681 |
- -21%
Rechts, Met gloeilampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043680 |
Stofvanger, Links
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Artikelnummer paar | 045169 |
Stofvanger, rechts
| Gewicht [kg] | 1,09 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Artikelnummer paar | 045168 |
Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047701 |
Rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,68 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047700 |
Links, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,63 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047705 |
Rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047704 |
Stofvanger, rechts, LED, Met daglicht
| Gewicht [kg] | 3,46 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Artikelnummer paar | 047706 |
- -8%
Stofvanger, Links, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 085073 |
Stofvanger, rechts, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 085072 |
Links, Zonder gloeilampen, Oranje
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Artikelnummer paar | 085201 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Oranje
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Artikelnummer paar | 085200 |
Links, Zonder gloeilampen, wit/geel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Wit/geel |
| Artikelnummer paar | 085226 |
