Iveco Knipperlicht
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -10%
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Rechts voor, 9843 3912, Met gloeilamp, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 198 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 9843 3912 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Links voor, 9843 3913, Met gloeilamp, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 198 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 9843 3913 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Links voor, 0380 1914, Zonder lamphouder
| Nettogewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 0380 1914 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7.25130 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -73%
Rechts voor, 0380 1915, Zonder lamphouder
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 0380 1915 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 7.25129 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -73%
Rechts voor, 5 0410 4467, Zonder lamphouder, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 313 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 5 0410 4467 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie, Links voor, Transparent, P21W
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 312 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 7.25131 |
- -59%
Links voor, 5 0410 4465, Zonder lamphouder, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 313 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 5 0410 4465 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie, Links voor, 5 0032 0426, Zonder gloeilamp
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 300 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 5 0032 0426 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 7.25134 |
- -58%
2 jaar garantie, Rechts voor, 5 0035 5252
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 479 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 5 0035 5252 |
- -12%
2 jaar garantie, Links voor, 5 0035 5253
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 472 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 5 0035 5253 |
- -12%
Rechts voor, 5 0032 8136, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 5 0032 8136 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
Links voor, 5 0032 8137, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 5 0032 8137 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Certified Quality, Links, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 13,94 |
| Lengte [cm] | 19,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,61 |
| Breedte [cm] | 13,94 |
| Lengte [cm] | 19,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 19,09 |
| Lengte [cm] | 32,72 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 19,09 |
| Lengte [cm] | 32,72 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 27,00 |
| Breedte [cm] | 12,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 27,00 |
| Breedte [cm] | 12,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,2 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 8,4 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm |
Certified Quality, rechts, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 10,2 |
| Breedte [cm] | 4,6 |
| Lengte [cm] | 8,4 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm |
Certified Quality, Links, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 23,1 |
| Breedte [cm] | 8,4 |
| Lengte [cm] | 8,4 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm |
Certified Quality, rechts, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 23,1 |
| Breedte [cm] | 8,4 |
| Lengte [cm] | 8,4 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 34,85 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 34,85 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. AG, Certified Quality, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 34,85 |
| Kwaliteit | T. AG, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
T. AG, Certified Quality, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 34,85 |
| Kwaliteit | T. AG, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, W5W
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Certified Quality, rechts, Links, W5W
| Hoogte [cm] | 16,50 |
| Breedte [cm] | 14,50 |
| Lengte [cm] | 20,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Buitenspiegel, geel, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Artikelnummer paar | 022-03-864 |
- -18%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, W5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Vorm | Rechthoekig |
- -85%
