Hyundai Knipperlicht
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 11,21 |
| Lengte [cm] | 22,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 11,21 |
| Lengte [cm] | 22,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Chroom, Buitenspiegel links
| Reflectorkleur | Chroom |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 8279916 |
- -70%
- -70%
Buitenspiegel links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 8299916 |
- -70%
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080162 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080161 |
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080164 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080163 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buitenspiegel rechts, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201079 |
- -65%
T. SAM, Certified Quality, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 9,09 |
| Breedte [cm] | 11,52 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
T. SAM, Certified Quality, rechts, Wy5W
| Hoogte [cm] | 9,09 |
| Breedte [cm] | 11,52 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | T. SAM, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 18,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, LED, voor voertuigen met stuur rechts
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 18,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 19,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 19,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4430332 |
- -34%
Links voor, WY21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1406R-UE |
- -2%
