Honda Knipperlicht
Links voor, wit/geel, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar tot | 1995 |
| Artikelnummer paar | 217-1613R-AE |
Links voor, wit/geel, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 217-1615R-AE |
Rechts voor, wit/geel, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Artikelnummer paar | 217-1615L-AE |
Links voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 217-1620R-UQ |
Rechts voor, Transparent, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -60%
Geel, Zonder gloeilamp, Met stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met stekkerdoos |
- -44%
Zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
- -44%
Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
- -44%
Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
- -43%
Zonder gloeilamp, Oranje
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
- -44%
Oranje, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Links voor, geel, SAE gecontroleerd, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 317-1604R-AS |
- -9%
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Rechts voor, geel, SAE gecontroleerd, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 317-1604L-AS |
- -7%
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -43%
Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Geel, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -43%
Stofvanger, Transparent, Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
| Modeljaar tot | 1993 |
- -44%
Stofvanger, Links voor, wit, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 317-1629R-US |
Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
- -43%
Stofvanger, Rechts voor, wit, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Gloeilampkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 317-1629L-US |
Buitenspiegel links, wit, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -55%
Certified Quality, Links, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,58 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 26,67 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,58 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 26,67 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 24,24 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 24,24 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, P21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 24,24 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 4,85 |
| Breedte [cm] | 11,51 |
| Lengte [cm] | 18,18 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 4,85 |
| Breedte [cm] | 11,51 |
| Lengte [cm] | 18,18 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 20,00 |
| Lengte [cm] | 38,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 18,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
