Ford Knipperlicht
Links voor, wit, ECE-getest, voor voertuigen zonder mistlampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1602R-UE |
Rechts voor, wit, ECE-getest, voor voertuigen zonder mistlampen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1602L-UE |
- -7%
Links voor, ECE-getest, voor voertuigen zonder mistlampen, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1603R-UE |
Rechts voor, ECE-getest, voor voertuigen zonder mistlampen, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 431-1603L-UE |
- -60%
Transparent, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -7%
Transparent, PY21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -48%
PY21W, ECE-getest, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Artikelnummer paar | 431-1605L-UE |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Modeljaar vanaf | 1995 |
| Modeljaar tot | 1998 |
| Vorm | Ovaal |
- -60%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Vorm | Ovaal |
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -65%
Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -26%
Rechts, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-810-001 |
Links, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-810-002 |
Rechts, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-810-003 |
Links, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 30-810-004 |
Inbouw aan zijkant, ECE-getest, Zonder lamphouder, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 30-810-005 |
Wit, BSG 30-810-014, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 30-810-014 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Met veer, Met gloeilamp |
Wit, BSG 30-810-015, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Kleur | Wit |
| Componentennummer | BSG 30-810-015 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Met veer, Met gloeilamp |
Inbouw aan zijkant, Oranje, BSG 30-810-019
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Componentennummer | BSG 30-810-019 |
Rechts, Links, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Componentennummer | BSG 30-810-020 |
Rechts, Links, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Componentennummer | BSG 30-810-022 |
Buitenspiegel, rechts, ECE-getest, BSG 30-810-040
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 30-810-040 |
- -65%
Rechts, Links, geel, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Aan beide zijden, geel, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Aan beide zijden, Oranje, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
- -59%
Buitenspiegel links, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -57%
Geel, Transparent, Voor, inbouw aan zijkant
| Gewicht [kg] | 0 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Voor spiegelverwarming |
| Componentennummer | BSG 90-810-001 |
Inbouw aan zijkant, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-002 |
Inbouw aan zijkant, Oranje, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-003 |
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-810-004 |
Inbouw aan zijkant, ECE, E1 52636, W5W
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Controleteken | ECE, E1 52636 |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Componentennummer | BSG 90-810-005 |
