Ford Knipperlicht
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS -19 (16W) Geel (Oranje)
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 1991918 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
- -70%
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, Oranje, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
Links voor, Oranje, P21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts voor, wit, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Transparent, chroom
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparent, chroom |
- -70%
Links voor, Oranje, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Transparent, chroom, Depo / TYC
| Kleur | Transparent, chroom |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Transparent, zwart, Depo / TYC
| Kleur | Transparent, zwart |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Transparent, chroom
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparent, chroom |
- -70%
Buitenspiegel rechts
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Artikelnummer paar | 1428527 |
- -70%
Buitenspiegel links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Artikelnummer paar | 1428526 |
- -70%
Wit, Buitenspiegel rechts, W5W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -45%
Rechts voor, Oranje, ECE-getest, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met lamphouder |
- -60%
Rechts voor, wit, ECE-getest, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -53%
Links voor, wit, ECE-getest, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -59%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
Rechts voor, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -48%
Links voor, Oranje, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -50%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -44%
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -48%
Inbouw aan zijkant, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
Buitenspiegel rechts, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
- -16%
Buitenspiegel links, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
- -16%
Buitenspiegel rechts, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -20%
Buitenspiegel links, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -20%
Buitenspiegel links, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -27%
Buitenspiegel rechts, W16W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
