Fiat Knipperlicht
Certified Quality, Links, Oranje, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 16,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 16,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 16,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 16,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, Wy5W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,7 |
| Breedte [cm] | 5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,7 |
| Breedte [cm] | 5 |
| Lengte [cm] | 7,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, W16W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,6 |
| Breedte [cm] | 4,4 |
| Lengte [cm] | 12,7 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
T. MOP, Certified Quality, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 25,15 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Kwaliteit | T. MOP, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
T. MOP, Certified Quality, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 25,15 |
| Lengte [cm] | 40,30 |
| Kwaliteit | T. MOP, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Links, W5W
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 11,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Certified Quality, Links, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,40 |
| Breedte [cm] | 5,50 |
| Lengte [cm] | 7,60 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,40 |
| Breedte [cm] | 5,50 |
| Lengte [cm] | 7,60 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 6,67 |
| Lengte [cm] | 21,52 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts voor, Links voor, wit, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts voor, Rookgrijs, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72170 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links voor, Rookgrijs, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72169 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts voor, Transparent, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72172 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Links voor, Transparent, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 72171 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Aan beide zijden, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -56%
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080140 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080139 |
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080178 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080177 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
