Fiat Knipperlicht
Links voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1409R-UE |
- -7%
Rechts voor, wit, Wy5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1409L-UE |
- -7%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 661-1504L-AE |
Links voor, PY21W, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1991 |
| Modeljaar tot | 1996 |
| Artikelnummer paar | 661-1505R-WE |
Rechts voor, PY21W, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1991 |
| Modeljaar tot | 1996 |
| Artikelnummer paar | 661-1505L-WE |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1999 |
| Artikelnummer paar | 661-1507R-UE-C |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1999 |
| Artikelnummer paar | 661-1507R-UE-Y |
Links voor, groen, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Groen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1999 |
| Artikelnummer paar | 661-1507R-WE-C |
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1999 |
| Artikelnummer paar | 661-1507L-UE-C |
Rechts voor, groen, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Groen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1993 |
| Modeljaar tot | 1999 |
| Artikelnummer paar | 661-1507L-WE-C |
- -22%
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Artikelnummer paar | 661-1515L-UE-Y |
Links voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Modeljaar vanaf | 1994 |
| Modeljaar tot | 2001 |
| Artikelnummer paar | 661-1517R-UE |
Rechts voor, ECE-getest, Met gloeilamp, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 661-1519L-AE |
- -10%
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder plastic sockel |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 667-1402R-UE-C |
- -7%
Inbouw aan zijkant, Links voor, wit, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 667-1402R-UE6C |
- -60%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder plastic sockel |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 667-1402L-UE-C |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, wit, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 667-1402L-UE6C |
- -60%
Rechts voor, Links voor, geel, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 2000 |
| Modeljaar tot | 2004 |
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -65%
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -65%
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -62%
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Specificatie | 1997 |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant, Transparent |
| Componentennummer | BSG 25-805-015 |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Specificatie | 1997 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant, Transparent |
| Componentennummer | BSG 25-805-016 |
O,E, (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
O,E, (Original), Links voor
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
Links, Transparent, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Rechts, Transparent, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Links, W16W, voor stuur links/rechts, BSG 70-810-002
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 70-810-002 |
Links voor, wit, PY21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Productiedatum vanaf | 07.1987 |
| Productiedatum tot | 10.1995 |
- -59%
Rechts voor, wit, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Productiedatum vanaf | 07.1993 |
| Productiedatum tot | 10.1995 |
- -59%
Aan beide zijden, wit, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W |
| Productiedatum vanaf | 01.1998 |
| Productiedatum tot | 01.2010 |
- -60%
Aan beide zijden, wit, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W |
| Productiedatum vanaf | 09.1993 |
| Productiedatum tot | 06.2000 |
- -59%
