Fiat Knipperlicht
Inbouw aan zijkant, Links voor, wit, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest, Zonder houder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder, met montage-/bevestigingsmateriaal, Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 25-805-028 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, voor stuur links/rechts, BSG 70-810-003
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 70-810-003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, donkergrijs
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Donkergrijs |
| Productiedatum vanaf | 04.2006 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje, wit |
| Productiedatum vanaf | 04.2006 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Oranje, wit
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje, wit |
| Productiedatum vanaf | 04.2006 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Transparent, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Componentennummer | 042-52-842 |
| Productiedatum vanaf | 08.2014 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2067324 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2067323 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3243332 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3243331 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, rechts, wit, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, rechts |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, PSY24W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PSY24W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1648906 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, PSY24W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PSY24W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1648905 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 1648910 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Rookgrijs, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 1648909 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -18%
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3002093 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3001093 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Gloeilampfitting, Wy5W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Gloeilampfitting, Wy5W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, PSY24W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 661-1606R-UE |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, PSY24W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 661-1606L-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, geel, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3276321 |
- -34%
