Citroën Knipperlicht
Buitenspiegel rechts, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -14%
Buitenspiegel links, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -14%
VOORPINKLICHT L. -03 BERLINGO -LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0903908 |
- -70%
Links voor, geel, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0908902 |
- -18%
Rechts voor, geel, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0908901 |
- -18%
Links voor, wit, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0945906 |
- -18%
Rechts voor, wit, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0945905 |
- -18%
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0950905 |
- -70%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -18%
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor, geel
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -18%
Certified Quality, Links, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 12,12 |
| Lengte [cm] | 28,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,64 |
| Breedte [cm] | 12,12 |
| Lengte [cm] | 28,79 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 15,45 |
| Breedte [cm] | 15,45 |
| Lengte [cm] | 15,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,21 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 25,76 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 19,50 |
| Breedte [cm] | 32,00 |
| Lengte [cm] | 36,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 9,39 |
| Breedte [cm] | 13,33 |
| Lengte [cm] | 21,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Licht |
- -70%
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Donker |
- -70%
Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor, Montage aan zijkant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Licht |
- -70%
Grijs, Buitenspiegel, LED
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Grijs |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lamptype | LED |
- -70%
Donker, Buitenspiegel, LED
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Donker |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lamptype | LED |
| Optioneel |
- -70%
Donker, Buitenspiegel, LED, Dynamisches Bl.
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Donker |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lamptype | LED |
| Versie | Dynamisches Bl. |
- -70%
A1, inbouw aan zijkant, geel, Zonder lamphouder
| Kwaliteit | A1 |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
WP, Buitenspiegel, Links, wit
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
WP, Buitenspiegel, rechts, wit
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Oranje, Wy5W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
BAU15s, Rechts voor, PY21W, Oranje
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Gloeilampkleur | Oranje |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
Aan beide zijden, Transparent, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, chroom, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, chroom, Wy5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
