Chevrolet Knipperlicht
Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, Transparent, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 442-1407R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1407R-UE2S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, geel, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Geel, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 442-1407R-UQ-CY |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 442-1407L-UE2S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, geel, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Geel, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Frame kleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 442-1407L-UQ-CY |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, met optisch wiseffect, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Transparent, W5W, zwart
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, W5W, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links |
| Kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, geel, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 037-32-847 |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Links voor, geel, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 037-32-848 |
| Productiedatum vanaf | 03.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT LINKS -12
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 3745918 |
- -70%
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 712754058910 |
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 712754058909 |
Buitenspiegel links, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
- -31%
Buitenspiegel rechts, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
- -31%
Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant, geel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Geel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -7%
Links voor, wit, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 235-1403R-UQ |
Rechts voor, wit, Wy5W, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 235-1403L-UQ |
Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Transparent, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Artikelnummer paar | 442-1407L-UE |
- -7%
Rechts, Transparent, grijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -56%
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 56,06 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 56,06 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 3,00 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 6,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
Certified Quality, rechts, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,48 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
Certified Quality, Links, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,48 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
Certified Quality, rechts, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,27 |
| Breedte [cm] | 8,48 |
| Lengte [cm] | 16,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
