Volvo Gasveer, kofferruimte
| Lengte 270mm | |
| Huis diam.29mm | |
| Slag 70mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 1600N |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,500 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,431 |
| Lengte [mm] | 616 |
| Slag [mm] | 192 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 182,5 |
| Lengte [mm] | 292 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 76 |
| Uitwerpkracht [N] | 600 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 365 |
| Lengte [mm] | 564 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Slag [mm] | 155 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 1200 |
| Lengte [mm] | 318 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 360 |
| Lengte [mm] | 325 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 510 |
| Lengte [mm] | 298 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 470 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 14 |
| Cilinderboring [mm] | 28 |
| Gewicht [kg] | 0,528 |
| Lengte [mm] | 308 |
| Slag [mm] | 88 |
| Uitwerpkracht [N] | 1190 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,367 |
| Lengte [mm] | 601 |
| Slag [mm] | 223 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 545 |
| Slag [mm] | 231 |
| Uitwerpkracht [N] | 320 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -52%
| Lengte [mm] | 298 |
| Slag [mm] | 83 |
| Uitwerpkracht [N] | 490 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -32%
Met veer aan buitenkant
| Lengte [mm] | 572,5 |
| Slag [mm] | 155 |
| Uitwerpkracht [N] | 710 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
| Aanvullende informatie | // FEDERBEIN |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 616 |
| Slag [mm] | 173 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 665,5 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 490 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -38%
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,500 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,403 |
| Lengte [mm] | 666 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 490 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 616 |
| Slag [mm] | 173 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 308 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 88 |
| Uitwerpkracht [N] | 1190 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Min. lengte [mm] | 399 |
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 564 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 154,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,213 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Slag [mm] | 88 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, 55 93 6209
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 299,5 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Slag [mm] | 88 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 55 93 6209 |
- -76%
| Lengte [mm] | 561 |
| Slag [mm] | 215 |
| Uitwerpkracht [N] | 445 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -65%
Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 32384409 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
- -70%
Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 32384408 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Modeljaar vanaf | 2020 |
- -70%
| Lengte 525mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 205mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 310N |
- -27%
| Lengte 525mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 205mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 350N |
- -43%
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,331 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 310 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,332 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 72,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,355 |
| Lengte [mm] | 534 |
| Slag [mm] | 217 |
| Uitwerpkracht [N] | 200 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
