Volkswagen Gasveer, kofferruimte
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 201 |
| Slag [mm] | 52 |
| Uitwerpkracht [N] | 250 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Aan beide zijden, BSG 90-980-014
| Gewicht [kg] | 0 |
| Kleur | Aluminium |
| Lengte [mm] | 279 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | BSG 90-980-014 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,371 |
| Lengte [mm] | 538 |
| Slag [mm] | 226 |
| Uitwerpkracht [N] | 355 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 531,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 182 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -55%
| Lengte [mm] | 489 |
| Slag [mm] | 151 |
| Uitwerpkracht [N] | 110 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -21%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 395,5 |
| Lengte [mm] | 711 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 196 |
| Uitwerpkracht [N] | 1200 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 548 |
| Slag [mm] | 193 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 270,5 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3AF 827 550 A
| Lengte [mm] | 453 |
| Voor OE nummer | 3AF 827 550 A |
| Slag [mm] | 173 |
| Uitwerpkracht [N] | 460 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 8 |
| Cilinderboring [mm] | 18,5 |
| Gewicht [kg] | 0,149 |
| Lengte [mm] | 201 |
| Slag [mm] | 52 |
| Uitwerpkracht [N] | 250 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 416 |
| Slag [mm] | 160 |
| Uitwerpkracht [N] | 260 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -46%
| Lengte 279mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 95mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 490N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 431mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 173mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 380N |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 450 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 535 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 431 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 463 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 360 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 505 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 770 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 756 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 970 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter
| Lengte [mm] | 698 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitwerpkracht [N] | 900 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 212 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 514 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 215 |
| Uitwerpkracht [N] | 500 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 450 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 180 |
| Uitwerpkracht [N] | 550 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 600 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 250 |
| Uitwerpkracht [N] | 330 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 439 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 157 |
| Uitwerpkracht [N] | 550 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 528 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 212 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
