Skoda Gasveer, kofferruimte
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 224,5 |
| Lengte [mm] | 403 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 153 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 282,5 |
| Lengte [mm] | 492 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 515 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 165 |
| Lengte [mm] | 279 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 319,5 |
| Lengte [mm] | 584 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 240 |
| Uitwerpkracht [N] | 440 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 303 |
| Lengte [mm] | 521 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 153 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Lengte [mm] | 635 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 155 |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 527mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 219mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 279mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 95mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 520N |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 490.5mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 480N |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 279 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 95 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 521 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 153 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 498 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 181 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 609,5 |
| Slag [mm] | 193,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 700 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -13%
| Lengte [mm] | 588,5 |
| Slag [mm] | 184 |
| Uitwerpkracht [N] | 680 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -33%
| Lengte [mm] | 569,5 |
| Slag [mm] | 210 |
| Uitwerpkracht [N] | 520 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -24%
| Lengte [mm] | 569,5 |
| Slag [mm] | 210 |
| Uitwerpkracht [N] | 560 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -33%
| Lengte [mm] | 635 |
| Slag [mm] | 194,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 670 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5E9827851F, Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 5E9827851F |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5E9827852F, Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 5E9827852F |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3V9827852B, Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 3V9827852B |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3V0827851A, Aan beide zijden, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 3V0827851A |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3T9827851C, Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 3T9827851C |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3T9827852C, Rechts achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 3T9827852C |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
575827851F, Links achter, Electrisch, voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent
| Voor OE nummer | 575827851F |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Modeljaar tot | 2020 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
